VOLIM JE, NE MOGU BEZ NJE - FRAN IZJAVIO LJUBAV PAULI, A NJEN ODGOVOR GA UNIŠTIO: Evo šta je rekla, HLADAN TUŠ!
Voditeljka Sanja Marinković ugostila je u današnjem izdanju emisije "Magazin In" zadrugare Milicu Kemez, Boru Santanu, Paulu Hublin, Frana Pujasa, Minu Vrbaški i Filipa Cara.
Sanja je upitala ove nekadašnje ljubavne parove da li kod njih važi izreka da ne mogu zajedno, ali ni jedno bez drugog.
- Da, volim je stvarno i ne mogu bez nje. Ne mogu, jednostavno. A onda kad budemo zajedno, to se ne može održati. Onda prođe nedelja, dvije, tri, ja krenem da prolupavam, to je istina - rekao je Fran.
![]()
foto: Printscreen, Pink.rs
- Šta znam, ja mogu i sa njim i bez njega - istakla je Paula.
- Ja se grizem i onda ne znam da li je bolje probiti i biti bez nje da vidim kad će doći to da ja presječem napokon. Konstantno je gledam u ovom prostoru zatvorenom, da je napolju, bilo bi drugačije svakako - daleko od oka, daleko od srca, ali ovde je to problem - dodao je Pujas.
(Pink.rs)