SPISAK ZA LIKVIDACIJE: Uhapšeni Darko Elez imao listu smrti na kojoj su bili političari, biznismeni...
Vođa jedne od najopasnijih kriminalnih grupa u regionu, koji je navodno postao blizak kavačkom klanu, prema operativnim informacijama, dovodi se u vezu s više ubistava u Beogradu i Bosni
Darko Elez (40), koji je uhapšen u ponedeljak u Beogradu po potjernici iz BiH zbog više krivičnih djela, među kojima su i dva ubistva u Sarajevu, i u Srbiji se dovodi u vezu s likvidacijama koje su se dogodile u posljednje dvije godine, a koje još nisu rasvetljene!
Prema nezvaničnim informacijama, istražitelji sumnjaju da je Elez umiješan u više zločina, među kojima su i ubistva beogradskog advokata Dragoslava Miše Ognjanovića, ali i Siniše Milića, šefa obezbeđenja Filipa Koraća, kao i Aleksandra Šarca i Bojana Mirkovića.
List "Kurir" navodi da je uhapšeni Darko imao spisak za likvidacije, na kojem su bili biznismeni, političari i škaljarci.
(Kurir.rs)