BORA IMA 28 GODINA MLAĐU ŽENU: Evo kako ona izgleda, IZBJEGAVA DA SE SLIKA
Bora Đorđević danas puni 68 godina, a treća supruga Dubravka Milatović kojoj je posvetio knjigu je njegova velika podrška.
![]()
On je ranije pričao o romanu koji je posvetio Dubravki.
– Knjigu sam posvetio supruzi. Smatram da žene najbolje inspirišu umjetnike, a posebno žena koja je pored mene. Ona je uspjela da me pripitomi, kao i godine koje sada imam, sve je to uticalo da počnem da živim relativno zdravije, prestao sam da pijem i pušim. Mogu slobodno reći da sam sebi produžio život pored žene koju volim – iskreno je rekao Bora za “Stori” i tada dodao:
![]()
– Dubravka izbjegava da se slika, čak sam je veoma dugo nagovarao i da objavimo njene fotografije u ovoj knjizi. Trudimo se da čuvamo našu privatnost. Mada, to je teško, prate me novinari i pišu svašta – kaže nam roker i oštro demantuje tekstove o navodnim problemima u njegovom braku.
Novi.ba/Puls
IZGLEDALI SU KAO ŠMOKLJANI, A ONDA SU PUSTILI BRADU! SADA SU PRAVE FRAJERČINE: Čekajte da vidite broj 3. NEĆE VAM BITI DOBRO
Broj jedan za zanimljivosti - Novi.ba. Vaš izvor informacija.