OGLASILA SE KĆERKA KOLUMBIJKE PRVI PUT POSLIJE UBISTVA STRAHINJE: Evo KO JE ONA zapravo, SVI JE VEĆ ZNATE (FOTO)
Pored Kolumbijke Sonja S.G. (45), koja je bila u džipu sa Strahinjom Stojanovićem u trenutku kada je eksplodirao njegov džip u Novom Beogradu, oglasila se i njena kćerka Paula prvi put poslije stravične likvidacije.
Paula koja je inače model i manekenka, oglasila se nakon smrti Stojanovića. Ona je na Instagramu objavila zajedničku fotografiju majke i Stjanovića i napisala: "Volimo te".
![]()
Podsjetimo, Paula je od ranije poznata javnosti, a slavu je stekla kada su procurili snimci njenog intimnog druženja sa Cristianom Ronaldom.
Ti snimci su isplivali 2016. godine, a tada su portugalski mediji tvrdili da su ljepotica iz Bogote i najplaćeniji fudbaler na svijetu u svojim strastima uživali samo jednu noć, nakon što je on upoznao u jednom noćnom klubu na Ibici.Ni Paula, a ni Ronaldo nisu demantovali sporne video snimke.
Evo kako ona izgleda: