LeBron James bio na visini zadatka, Lakersi preokrenuli protiv Rocketsa

Košarka
,

Los Anđeles Lejkersi poveli su s 1:2 u polufinalnoj seriji Zapada protiv Hjuston Roketsa, savladavši ih u trećoj utakmici rezultatom 102:112.

Prva četvrtina je bila poprilično izjednačena. Momčadi su se smjenjivale u vodstvu, a Roketsi su je dobili s 33:32. U drugoj četvrtini su diktirali tempo i na poluvrijeme otišli s tri poena razlike (64:61).

Lejkersi su se počeli buditi u trećoj dionici, nekoliko puta su i okrenuli rezultat, a u posljednjih 12 minuta ušlo se pri rezultatu 82:82.

Onda potpuna dominacija Lejkersa, koji na pogon sjajnog Lebrona Džejmsa (LeBron James) stižu do pobjede.

Džejms je bio prvo ime susreta s 36 poena, a pratio ga je Entoni Dejvis (Anthony Davis), koji je postigao 26 uz 15 skokova.

Odličan je bio i Ražon (Rajon) Rondo s 21 poenom i 9 asistencija.

Kod Roketsa su se istakli Džejms (James) Harden s 33 i Rasel Vestbruk (Russell Westbrook) s 30 ubačenih koševa.

Četvrta utakmica igra se u noći s četvrtka na petak po našem vremenu od 01:00 sat.