SJEĆATE LI SE ALEHANDRA I HEKTORA IZ SERIJE RUBI? ŽENE SU LUDJELE ZA NJIMA: Ovako danas izgledaju, ZAPUŠTENI, za STARAČKOG DOMA!
Devedesetih godina prošlog vijeka širom zemalja bivše Jugoslavije popularne su bile meksičke, venecuelanske i ostale telenovele. Epizode ovih ostvarenja se nisu propuštale, a žene su podsjetimo otkidale za markante frajerima.
Svi se sjećate Barbare Mori, urugvajsko- meksičke glumice koja je ulogom zlobnice "Rubi" u istoimenoj telenoveli osvojila Balkan.
![]()
Barbara je karijeru započela davne 1992. godine kada je imala samo 14 godina, a ulogom u pomenutoj seriji je "zapalila" publiku telenovela.
Rubi nikada nije imala jasan završetak jer su producenti ostavili otvoreni kraj sa željom da se snimi i druga sezona, ali Barbara Mori je to kategorički odbila.
Opaka Rubi oko malog prsta je vrtjela čak dvojicu ljubavnika, Alejandra (kojeg je glumio Eduardo Santamarina) i plavokosog Hectora koga je utjelovio Sebastian Ruli.
![]()
Ako ga se ne sjećate kao zgodnog (i bogatog) slikara kojeg je osvojila Marisol, možda vam je u pamćenju ostao kao Ricardo koji je nesretno zaljubljen u zlobnu ljepoticu Rubi u istoimenoj seriji.
![]()
Eduardo se pojavio u brojnim sapunicama i nekoliko filmova. Do 2004. bio je u braku s glumicom Itati Cantoral s kojim ima dva sina Josea Eduarda i Roberta Miguela, a trenutno je oženjen za glumicu Mayrín Villanuevu s kojim ima kći Juliju.
![]()
Sebastijan Rulji je ostao našoj domaćoj publici upamćen kao zavodnik Hektor i jedan od omiljenih i najljepših španskih glumaca.
On i poslije toliko godina izgleda bolje nego ikada, a da su godine samo broj, dokaz je njegovo izvajano tijelo kojim i danas mami uzdahe brojnih obožavateljki širom svijeta.
![]()
Kao i njegovi kolege, Sebastian se drži sapunica koje snima do danas. Od 2008. do 2011. bio je u braku s glumicom i manekenkom Céciliom Galliano, a trenutno je u vezi s kolegicom Angelique Boyer.
![]()
KAKVA SLIČNOST, PROSTO NEVJEROVATNO: Sin markantnog glumca VEĆ U CENTRU PAŽNJE svojim pogledom 'RASTAPA' 'IZGLEDA KAO I NJEGOV TATA'
Obožavatelji Buraka Özçivita ne mogu se načuditi koliko maleni Karan sliči ocu