SAMO NEKOLIKO DANA NAKON SVADBE VELJKO SE POŽALIO NA BOGDANU: Evo šta mu radi, STRAH GA! OBJAVIO SLIKU NA INSTAGRAMU DA SVI VIDE
Još uvijek se sumiraju utisci sa gala svadbe Veljka Ražnatovića i Bogdane Rodić, kada je za više od 500 zvanica organizovano slavlje u jednom beogradskom hotelu.
Uprkos tome što je Veljko bio raspoložen da govori za medije, trudna mlada ne voli da se oglašava na društvenim mrežama.
![]()
Ipak, jednom rečenicom je jasno stavila do znanja šta misli o svemu. U izjavi za "Hello", prvo je Veljko sumirao utiske sa vjenčanja:
- Presrećan sam. Trudili smo se da maksimalno ispoštujemo srpske običaje i drago mi je da smo u tome uspjeli. Svi smo uživali. Ako bih morao da upotrebim samo jednu riječ, bilo bi savršeno - rekao je Veljko, dok je Bogdana dodala:
![]()
- Mislim da je to najbolji opis našeg vjenčanja. Uživali smo u svakom trenutku, posebno u veselju sa najdražim ljudima, koje je trajalo do jutra - rekla je Bogdana za ovaj list.
Samo nekoliko dana nakon svadbe, Veljko je objavio zanimljivu sliku na Instagramu i šaljivo se požalio na Bogdanu.
![]()