TUGA DO NEBA! Pronađen u hotelskoj sobi bez znakova života: Cristiano Ronaldo zauvijek se oprostio od SVOG BRATA

Aktuelno
TUGA DO NEBA! Pronađen u hotelskoj sobi bez znakova života:  Cristiano Ronaldo zauvijek se oprostio od SVOG BRATA
.

Rodom iz mjesta iz kojeg je i slavni fudbaler

Rikardo Markes Fereira (Ricardo Marques Ferreira), koji je bio frizer velikog broja poznatih ličnosti, između ostalih i Kristijana Ronalda (Cristiano), pronađen je m.tav u hotelskoj sobi u Cirihu.

screen-shot-11-03-19-at-03-09-pm

On je rodom iz mjesta iz kojeg je i slavni fudbaler, znali su se godinama,bio mu je poput brata, a tabloidi pišu da je tijelo pronađeno oko dva sata poslije ponoći u petak uvečer, a da je uzrok sm.ti višestruko ubadanje.

police

Oružje kojim je zločin počinjen nije pronađeno, a ciriška policija i dalje traga za u.icom. Inače, nekoliko gostiju hotela zvalo je recepciju kako bi se žalilo na buku iz ove sobe, ali to su sve informacije koje novinari trenutno imaju.
Izvor: avaz.ba
 

Ne propustite