CECA RENOVIRALA OGROMNU VILU NA DEDINJU, LUKSUZNI DOM SA SAUNOM, TERETANOM I BAZENOM: Pogledajte ovu fotografiju!
Svetlana Ražnatović već godinama živi sa porodicom u luksuznoj vili, a sada je odlučila da napravi i spa centar u svom domu.
Naime, Ceca je već u svojoj vili imala bazen koji je godinama bio van upotrebe, a prije nekoliko godina je renovirala taj dio kuće.
Ražnatovićeva je dugo radila na uređenju svog doma, a sada može da uživa u velikom bazenu, sauni, prostoru za masažu... Ceca tu provodi najviše vremena, pa je željela da napravi sebi oazu mira.
![]()
(Svet)
"Tako ni sada nije željela ništa da prepusti slučaju, pa je pored bazena napravila i prostoriju za vježbanje. Renoviranje je trajalo godinama jer Ceca nije bila zadovoljna majstorima, pa ih je često mijenjala - tvrdi izvor. Inače, cijeli prostor upotpunjen je luksuznim kristalnim lusterom, tako da cijeli ambijent podsjeća na vile iz holivudskih filmova.
![]()
(Instagram)