Karleuša se trebala udati za njega, NJENA VELIKA LJUBAV JE IZREŠETANA PRIJE 19 GODINA

Region
Karleuša se trebala udati za njega, NJENA VELIKA LJUBAV JE IZREŠETANA PRIJE 19 GODINA
"Znali su, znali svi da nam se od Boga loše piše. Samo ja, nisam ja, a znala sam te od svih najviše", pjevala je Karleuša.

Romansa Jelene Karleuše i Zorana Davidovića Ćande počela je u vrijeme NATO bombardovanja Srbije, 1999. godine. Tada, pričalo se kako imaju mnogo toga zajedničkog.

"Mislim da konstantno trenje dvije jake ličnosti daje savršenu cjelinu", okarakterisala je JK u to vreme svoju vezu. On je, sa druge strane, pričao da ga zabavlja to što ga ljudi posmatraju na drugačiji način otkad se zabavlja sa popularnom pjevačicom.

"Kad se pogledam u ogledalo, kažem: 'Kakav šmeker!' Kad je pošla sa mnom, Jelena je dobila bingo", rekao je Davidović koji bi i kada se šali na račun njihove veze, odmah dodao da je najljepši, ali da je njegova djevojka ljepša čak i od njega.

1023321-zoran-davidovic-canda-slavko-curuvija-dragan-karleusa-ls

Ćanda je bio dobro poznat u krugovima bliskim beogradskom podzemlju, ali zvanično nikada nije bio u sukobu sa zakonom. Rođen je na Miljakovcu, gdje je i živio, a u tom naselju je izgradio kuću. Jedno vrijeme je bio dobar prijatelj sa Željkom Ražnatovićem Arkanom. Planirao je, ipak, da se preseli sa Miljakovca u kuću u Zemunu koju je gradio i u kojoj je trebalo da živi sa Jelenom Karleušom.

Međutim, izrešetan je 23. marta 2000. godine u automobilu "Audi A8". Sa njim je u kolima bio i Ivan Stojanović koji je takođe nastradao. Nepoznati napadači pucali su iz automatske puške "kalašnjikov" iz automobila "audi" bez registarskih tablica, koji se paralelno kretao s žrtvinim vozilom. Ubice su zatim pobjegle ka centru Beograda, a "audi" je pronađen spaljen u Hercegovačkoj ulici u Zemunu.

JK je krajem 1999. godine snimila album "Gili, gili", na kojem se nalazila pjesma "Bila bih ti lijepa mlada". Iako je za samo nekoliko mjeseci postala veliki hit, Jelena je prekinula promociju i tu pjesmu više nikada nije otpevala. "Baladu za Zorana" posvećena je njemu. 

"Znali su, znali svi da nam se od Boga loše piše. Samo ja, nisam ja, a znala sam te od svih najviše", pjevala je Karleuša. 

Ne propustite