OGLASIO SE DEIN HIRURG POSLIJE OPERACIJE: Evo da li će voditeljica ikad više moći da koristi ruku
Voditeljica televizije "Pink" Dea Đurđević jutros je doživjela strašnu nesreću na Dedinju.
![]()
(Foto: Instagram)
Nešto prije 11 sati ušla je u operacionu salu, gdje je nekoliko sati operisao profesor doktor Marko Bumbaširević sa svojim timom, koji je u jutarnjim satim došao na VMA, gdje je Dea dovedena nakon saobraćajne nesreće.
![]()
(Foto: Instagram)
Posijle saobraćajne nezgode i teške operacije, čuveni doktor otkrio je srbijanskim medijima detalje.
"Radilo se o potpuno iščupanoj ruci, od lakta prema ramenu... Pored toga što je bila iščupana, ruka je bila i opečena. Ipak, uspjeli smo da je sačuvamo i prišijemo vrlo uspješno". - kazao je doktor, te dodao:
![]()
(Foto: Kurir.rs)
"Odlično smo prišili ruku. Naravno, moraćemo još da je pratimo, ali očekujemo da će sasvim normalno moći da je koristi".
![]()
(Foto: Instagram)
Koliko je Deina operacija bila teška i komplikovana, slikovito objašnjava on, pokazuje i to da su morali da urade 10 anastomoza krvnih sudova.