NIJE KRAJ, PROCURILA NOVA PREPISKA JELENE I VRANJEŠA: "Bebo, hoću da me..."

Show
NIJE KRAJ, PROCURILA NOVA PREPISKA JELENE I VRANJEŠA: "Bebo, hoću da me..."
.

Isplivali su novi detalji oko skandala Jelene Karleuše i Ognjena Vranješa. 

Otkako je početkom godine u javnost isplivala informacija, a potom i fotografije i poruke koje su Karleuša i Ognjen razmjenjivali Dušku iza leđa, Karleuša se ne oglašava.

jelena8

U jednom momentu Karleuša je čak žestoko oplela i po Draganu Markoviću Palmi.

Naime, tokom dopisivanja s bosanskim fudbalerom, pjevačica mu je poslala video sa Youtube-a, u kojem političar vježba sa karatistima.

vranjes 

"Kurir" prenosi dalju prepisku:

- Ma, da li je moguće ovo?! - pitao je Vranješ Jelenu.

Ona je poslala smajlije, a potom ovo:

- Kako bih mu je**la mater - napisala je Jelena i dodala: L

- Bebo, hoću da me maziš sad i ljubiš.

jelena-i-vranjes

- Pa, kako da te mazim, bebo?

- Ja sam najsrećnija kada sam sa tobom. Ja tebe volim - napisala je Jelena.

palma

NE MOGU VIŠE, JELENA I DUŠKO DONIJELI TEŠKU ODLUKU: Drami je došao kraj!

 

Dragan Marković Palma rekao je sljedeće:

- Ja sam domaćin čojvek i na bavim se temama kojima se bavi dotična gospođa. Ne interesuje me ona, nisam gledao te mladeže. Ja poštujem sve građane Srbije i nikada ne bih borilačku vještinu primijenio na ženi. Tako da njena poruka će ostati suha da visi. Iskreno, nisam ja adresa da komentarišem šta govori dotična osoba, neka ona renda i rendiše, a ja ne znam šta to rendiše, pošto sam ja čovjek sa sela i ne razumijem taj termin - rekao je Palma.

 

Ne propustite