Džeko se povrijedio u remiju Citya

U posljednjem današnjem susretu 11. kola engleske Premier lige sastali su se Queens Park Rangers i Manchester City, a završilo je neriješeno 2:2.

QPR je bolje otvorio utakmicu, a Charlie Austin je postigao čak dva gola u samo 60 sekundi vremena, ali je sudija oba pogotka poništio!

Ipak, Austin se uspio upisati u strijelce u 21. minuti za vodstvo QPR.

Na 1:1 izjednačio je Argentinac Sergio Aguero u 32. minuti, a 1:1 je bio i rezultat prvog poluvremena.

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Edin Džeko u igru je ušao u 64. minuti, ali je samo četiri minute kasnije morao napustiti teren zbog povrede.

U 76. minuti Martin Demichelis je autogolom doveo QPR u prednost, a konačan rezultat postavio je svojim drugim golom Aguero u 84. minuti.