(VIDEO) SUDIJSKA NEPRAVDA: Cristiano Ronaldo iz čistog offsidea postigao gol Bayernu, a Vidal nepravedno isključen!

Meč će ostati zapamćen po čistim sudijskim greškama koje su koštale Bayern Minhen.

Ekipa Real Madrida pobijedila je Bayern Minhen u revanš utakmici četvrtine finala Lige prvaka rezultatom 4:2 tek poslije produžetaka, jer je tim iz Njemačke u regularnom toku susreta vodio sa 1:2.

U 53. minuti. Robben je oboren u šesnaestercu i sudija je dosudio penal. Sa bijele tačke pogodio je Robert Lewandowski i šou je mogao početi. Bayern je svim silama pokušavao doći do 0:2 ali nije uspjevao. U 68. minuti Ronaldo je glavom pogodio za 1:1. Samo minutu kasnije Sergio Ramos je postigao autogol.

real-madrid

Sudac Kassai iz Mađarske je od tada stalno sudio protiv Bayerna, posebno je bilo očito u 84. minuti kada je isključio Artura Vidal. Casemiro je samo par minuta kasnije zaslužio drugi žuti karton, ali ga nije dobio.

Sa rezultatom 1:2 otišlo se u produžetke i osjetilo se da Real ima prednost zbog igrača više. Cristiano Ronaldo je u 105. minuti pogodio iz čistog offsidea za 2:2, a isti igrač sedam minuta kasnije ovjerio je hattrick za 3:2. Asensio je u 112. minuti postavio za konačnih 4:2.

Real Madrid-Bayern Minhen 4:2 (Ronaldo 76', 105', 112', Asensio 112'- Lewandowski P 53', Ramos OG 78')