NEZAPAMĆENA TORTURA 'Tjerajte ga iz kluba, gledam ovu snimku već sat vremena i nije mi jasno...'

Marcelo Brozović je bio tragičar Intera, koji je prvi put nakon 1996. poražen od Sampdorije na svom stadionu.

Marcelo Brozović je bio tragičar Intera, koji je prvi put nakon 1996. poražen od Sampdorije na svom stadionu. Hrvatski veznjak je u 84. minuti neobjašnjivo igrao rukom nakon slobodnog udarca, te skrivio žuti karton i kazneni udarac, kojeg je Fabio Quagliarella pretvorio u konačnih 2:1 za Sampdoriju, u zadnjoj utakmici 30. kola Serie A.

Inter je poveo u 35. minuti pogotkom Danila D’Ambrosija, a izjednačio je Patrik Schick u 50 minuti. Brozović je igrao cijelu utakmicu za Inter, dok je Ivan Perišić zamijenjen u 78. minuti.

Nakon utakmice navijači su se najviše obrušili na Marcela Brozovića kojeg smatraju direktnim krivcem za gubitak bodova.