NEZAPAMĆENA TUČA U FUDBALU: Na kraju prvog poluvremena dva igrača St. Johnstonea poslana u svlačionicu

St. Johnstone je u drugom poluvremenu držao se sa 9 igrača do 89. minute kada je Hamilton postigao pogodak za 0:1 i pobijedio.

Fudbaleri škotskog premijerligaša St. Johnstone Richard Foster i Danny Swanson dobili su crvene kartone u tuči odmah nakon sudijskog zvižduka za kraj prvog poluvremena u utakmici sa Hamiltonom. Pred tuču je prvo došlo do koškanja, a potom su navijači huškali sa tribina riječima "tuča, tuča".

St. Johnstone je u drugom poluvremenu držao se sa 9 igrača do 89. minute kada je Hamilton postigao pogodak za 0:1 i pobijedio.

Pogledajte u videu kako su se obračunala dva fudbalera.