Tahirović za Novi.ba: ''Veoma teška i bitna pobjeda za nas''

MNK Željezničar je odlično otvorio tekuću sezonu u prvoj malonogometnoj ligi Federacije BiH, a Plavi su danas na gostovanju u Zenici savladali domaći MNK Calp sa 9:8.

Željezničar je na poluvremenu utakmice imao prednost od 2:0, međutim, drugi dio utakmice je donio mnogo uzbuđenja, a Plavi su na kraju slavili sa 9:8.

Pomoćnik Harisa Rokše, Kemal Tahirović je za naš portal iznio svoje viđenje utakmice:

''Fenomenalna utakmica, drago mi je što je bilo mnogo golova, iako nažalost nekoliko njih smo primili na naivan način, ali pobjedi se ne gleda u zube. Mi smo bolje otvorili utakmicu i na poluvrijeme smo otišli sa prednosti od 2:0. Drugi dio igre momčad Calpa je skoro sve vrijeme igrala sa viškom igrača, što im se donekle isplatilo jer su uspjeli postići osam pogodaka, ali hvala Bogu mi smo na kraju imali pogodak više, i slavili zasluženu pobjedu.''