Napoli i Lazio remizirali u derbiju 12. kola Serije A

U derbiju 12. kola italijanske Serije A na San Paolu su se sastali Napoli i Lazio.

Nakon poraza od Juventusa, Napoli nije uspio slaviti ni u drugom uzastopnom derbiju, pošto je bod iz Napulja odnio Lazio. Na kraju je završeno rezultatom 1:1.

Na oba pogotka se čekalo preko 50 minuta, a onda se sve važno u ovoj utakmici dogodilo u dva vezana napada. Prvo je Marek Hamsik doveo Napolitance u vodstvo, a onda je Balde Keita poravnao samo minut kasnije.

Do kraja je Napoli imao više od igre, imao veći motiv za pobjedom, ali je ostalo 1:1. Veliki broj mečeva Serije A se igra sutra, a ističu se susreti Palermo-Milan, Roma-Bologna i Chievo-Juventus.