Benjamina Karić uputila saučešće porodicama stradalih u školi u Beogradu
Gradonačelnica Sarajeva Benjamina Karić uputila je saučešće porodicama stradalih u pucnjavi u osnovnoj školi u Beogradu.
Gradonačelnica Sarajeva Benjamina Karić uputila je saučešće porodicama stradalih u pucnjavi u osnovnoj školi u Beogradu.
"Porodicama ubijene djece u Beogradu, građanima i gradonačelniku izražavam svoje najdublje i iskreno saučešće zbog strašne tragedije koja ih je zadesila", navela je gradonačelnica Sarajeva.
"Suosjećamo u vašem bolu", dodala je Karić.