SNEŽANA ĐURIŠIĆ SMRŠALA JE 20 KG ZA SAMO DVA MJESECA: Uz pomoć OVOG NAPITKA dovela je liniju do savršenstva
Popularna pjevačica Snežana Đurišić je zbog raskošnog glasa stekla epitet „kraljica narodne muzike”. Tokom svoje bogate karijere i života imala je nekoliko puta problema sa viškom kilograma, ali je uvijek uspijevala da se izbori sa njima i dotjera liniju do savršenstva.
Naime, tokom jednog televizijskog gostovanja, Snežana Đurišić je otvorila dušu i priznala da je tajna njenog brzog gubitka kilograma samo jedan napitak.
Posljednji put kada je imala problem sa kilogramima, za samo dva mjeseca je uspjela da smrša čak 20 kilograma.
– Suvišne kilograme sam dobila dok sam bila kod kćerke u Americi. Tamošnja kultura ishrane savršeno se uklopila sa hedonistom u meni. Taj višak me je motivisao da se povežem sa vojnikom u sebi i da se dva mjeseca pridržavam specijalne ishrane. Jela sam samo lubenice i pila sok od njih i tako smršala 20 kilograma – otkrila je ova pjevačica.
Iako im trenutno nije sezona, lubenice su dostupne u svim većim marketima.
Uz to, kako je objasnila imala je redovne fizičke aktivnosti, odnosno treninge dva do tri puta nedjeljno i da uz to, uvijek vodi računa da je u odličnoj kondiciji. Ipak, tom prilikom otkrila je da zbog previše obaveza ne stiže baš uvijek zdravo da se hrani, kao i da je slaba na slatkiše.
– Umijem da budem disciplinovana i da po potrebi praktikujem neki poseban režim ishrane - tvrdi Đurišićka. - Na slatkiše sam posebno slaba! Nekada ih izbjegavam, a nekad sebi dam oduška i uživam u njima, otkrila je Snežana pa dodala:
- Mislim da sam iz inata smršala. Što sam više nervozna i umorna, ja sam bolja i ljepša. Šalu na stranu, skinula sam se sa slatkiša i hljeba i eto, zaključila je Snežana.
Snežan a ne krije da uživa u hrani i slatkišima