"NISI JEDINA, I MENE JE RONALDO BRUTALNO.." Isplivale nove šokantne informacije o djelima Cristiana Ronalda

Kiosk
"NISI JEDINA, I MENE JE RONALDO BRUTALNO.." Isplivale nove šokantne informacije o djelima Cristiana Ronalda
.

Ovih dana Ronaldo ima velike glavobolje. Policija je u Las Vegasu otvorila slučaj optužbe za fizički napad iz 2009. godine. Tada je Kathryn Mayorga optužila Ronalda da ju je napastovao u svom apartmanu u hotelu u Las Vegasu, gdje je Mayorga radila kao hostesa.

"Čvrsto poričem optužbe koje se objavljuju protiv mene. To je odvratan zločin koji je protivi svemu što sam ja i u što vjerujem. Odbijam hraniti medijski spektakl stvoren od ljudi koji se žele promovirati na moj račun. Moja čista savjest će mi omogućiti da čekam s mirom rezultate svih istraga", napisao je Ronaldo na Facebooku nakon što je priča procurila u javnost.

Sada britanski mediji podsjećaju da je Portugalac i 2005. godine bio pod istim optužbama. Tada je kao 20-godišnjak uhićen i ispitan jer ga je jedna djevojka iz Francuske optužila za isti čin u hotelu u središtu Londona.

Dva mjeseca kasnije kasnije sud je odlučio da nema dovoljno dokaza za podizanje optužnice. Još je jedna žena tvrdila da je Portugalac napastovao nju i njezinu rođakinju te iste noći, no kasnije je povukla optužbu.

Mayorga je očito pokrenula val djevojaka koje tvrde isto ili slično, a da li je sve laž i pokušaj građenja karijere preko imena Cristiana Ronalda, ili surova istaina, ostaje da vidimo.

(Novi.ba)

 

Novo