GUARDIOLA KOJI MRZI BARCELONU: Potpisao ugovor s Barcom i za sedam sati dobio otkaz
Sergi Guardiola će vjerovatno do kraja života proklinjati društvene mreže jer su ga par twittova koštali ugovora s Barcelonom.
Radi se o napadaču drugoligaša Alcorcona, koji je potpisao ugovor s katalonskim klubom, ali nikad nije niti stigao odraditi trening sa saigračima. Barcelona ga je mislila koristiti u drugoj ekipi (Barcelona B), ali su otkriveni njegovi neoprostivi grijesi.
Guardiola je deklarisani navijač Real Madrida, a u nekim od svojih tweetova vrijeđao je Messija, Barcelonu ali i Kataloniju i psovao je sve što ima veze s klubom sa Nou Campa.
“Ajmo Real, Katalonci su kur*etine”, napisao je između ostalog 24-godišnji napadač pred El Clasico prije dvije godine i kad se to razotkrilo ekspresno zaradio bijes navijača Barcelone.
Španski prvak nije dugo čekao, samo sedam sati i 13 mintua nakon potpisa ugovora je raskinuli su saradnju s prostakom. Uvrede na račun Barcelone i Katalonije nisu se mogle tolerisati…
Sergi Guardiola will have his Barcelona contract cancelled over old tweets, an hour after joining the club pic.twitter.com/lntR6pGgSJ
— Football 24/7 (@foetball247) December 28, 2015