Oglasio se Vico Zeljković nakon remija Zmajeva protiv Austrije: Ima poruku za ekipu

Sport
Oglasio se Vico Zeljković nakon remija Zmajeva protiv Austrije: Ima poruku za ekipu

Predsjednik Nogometnog saveza BiH, Vico Zeljković, oglasio se nakon remija Zmajeva protiv Austrije (1:1) u Beču – rezultata koji je našoj reprezentaciji u samoj završnici oduzeo direktan plasman na Svjetsko prvenstvo.

Zeljković je istaknuo da je velika šteta što je sve izgubljeno u posljednjim trenucima meča.

“Imali smo Mundijal u rukama do petnaestak minuta prije kraja. Momcima se nema šta zamjeriti – borili su se od prve do posljednje minute. Prema svemu što smo prikazali, ovakav ishod zaista nismo zaslužili”, naveo je on u objavi na društvenim mrežama.

Naglasio je i da se ekipa mora brzo mentalno podići i okrenuti onome što slijedi.

“Ne smijemo klonuti duhom. Baraž je pred nama i, s obzirom na igru koju smo pružili kroz kvalifikacije, siguran sam da nikome neće biti drago da nas dobije za protivnika. Moramo biti psihički spremni i mart dočekati na 200 posto svojih mogućnosti”, poručio je Zeljković.

Novo