"Frustrirajuće je igrati u ovakvom timu, za Džeku je najbolje da ode!"

Fudbal
"Frustrirajuće je igrati u ovakvom timu, za Džeku je najbolje da ode!"
Roma je sinoć uspjela donijeti bod iz Napulja, iako nije imala udarca u okvir protivničkog gola.

Roma je sinoć uspjela donijeti bod iz Napulja, iako nije imala udarca u okvir protivničkog gola. 

Edin Džeko tako je ponovo ostao bez pogotka, a Vučica trenutno zaostaje sedam bodova za liderom - ekipom Intera.

Kritičari su se ponovo obrušili na bordo tim, a među najglasnijim je bio bivši golman Rome i Lazija Fernando Orsi.

"Za Džeku je frustrirajuće da igra u ovakvoj ekipi. Da sam na njegovom mjestu otišao bih. Stalno igra 50 metara udaljen od gola i to radi vrlo dobro, ali to zapravo nije njegov zadatak. Roma je otišla na San Paolo kao provincijska ekipa, nisu ništa uradili", kazao je Orsi nakon remija (0:0) s Napolijem.

Novo