OD SUTRA PROMJENA ATMOSFERE MEĐU LJUDIMA! Mjesec se spaja sa Saturnom i donosi DEPRESIJU, povrede i PATNJU
.
Od srijede se promijenila atmosfera među ljudima. To će donijeti Mjesec u Ribama , što će uticati na to da su ljudi generalno sporiji, nedostaje im fokus i jasnoća.
Možda ćete primijetiti više pospanosti i umora, posebno ovog dana, jer se Mjesec spaja sa Saturnom , što donosi brige, patnju i tugu, kao i početak depresije. Budite pažljivi prema sebi i drugima ovog dana, jer lako može doći do emocionalne povrede.
Može se desiti da zaspite na poslu, ali i greške i propusti zbog smanjene pažnje. Dan je povoljan za astrološka znanja i planiranje putovanja - rekla je za portal Srbija Danas astrolog Jasmina Mitrović, prenosi Srbijadanas