NOVAK ZBOG SRPSKOG NAVIJAČA IZGUBIO POEN, PA BIJESAN ZAGRMIO: "Da li si normalan, izađi napolje..." (VIDEO)

Sport
NOVAK ZBOG SRPSKOG NAVIJAČA IZGUBIO POEN, PA BIJESAN ZAGRMIO: "Da li si normalan, izađi napolje..." (VIDEO)
,

Najbolji srpski teniser, Novak Đoković plasirao se u polufinale US Opena sigurnom pobjedom protiv Tejlora Frica.

U trećem setu ovog dvoboja je viđena jedna situacija koja je veoma razljutila Đokovića.

Naime, u trenutku kada je Novak krenuo da smečuje loptu, jedan Novakov navijač je uzviknuo "aut", te je Novak pustio lopticu da padne i lagano je vratio, nakon čega je igubio poen.

To je baš iznerviralo Đokovića, koji je prišao dijelu tribina gde je bila smještena omanja grupica Srba, među kojima je bio i taj navijač, nakon čega ga je upitao "Da li si normalan", a potom mu poručio da napusti tribine.

Kako je izgledala čitava situacija, možete vidjeti u snimku i galeriji ispod.

.

.

.


Foto: Telegraf

 

Novo