TOKOM NEVREMENA U BIH: GROM ZAPALIO KUĆU!

Vijesti
TOKOM NEVREMENA U BIH: GROM ZAPALIO KUĆU!
Jako nevrijeme sinoć je zahvatilo i Odžak, a od udara groma u Proleterskoj ulici zapaljena je kuća.

Jako nevrijeme sinoć je zahvatilo i Odžak, a od udara groma u Proleterskoj ulici zapaljena je kuća.

Kako su kazali vatrogasci Dobrovoljnog vatrogasnog društva Odžak, krov kuće je potpuno izgorio.

– Kuća je vlasništvo Nadira Brkića. Na svu sreću niko nije povrijeđen – kazao je jedan od vatrogasaca, prenosi Hayat.

Na terenu sa vatrogascima su i službenici policije.

SNIMAK OVDJE.

Novo