HRVATSKE TURISTE DOČEKALA PORUKA NA AUTOMOBILU KADA SU STIGLI U SRBIJU: Evo šta su im napisali (FOTO)

Zanimljivosti
HRVATSKE TURISTE DOČEKALA PORUKA NA AUTOMOBILU KADA SU STIGLI U SRBIJU: Evo šta su im napisali (FOTO)
Društvenim mrežama širi se fotka jednog automobila s hrvatskim registracijama snimljena u Kruševcu na kojem je ispisana poruka dobrodošlice.

Društvenim mrežama širi se fotka jednog automobila s hrvatskim registracijama snimljena u Kruševcu na kojem je ispisana poruka dobrodošlice.

"Dobro došli u Srbiju", napisano je uz dodatak emotikona smajlića na stražnjem staklu automobila s registarskim oznakama iz Županje.


Fotka je prikupila hrpu lajkova i brojne komentare. 

"Lijep komentar, svaka čast!" napisala je jedna osoba, a druga dodala: "Bravo za normalne ljude."

"Nedostaje 'Operi me'", našalila se treća, dok je četvrta napisala: "Uvijek dobro došli."

Novo