SINDIKAT TRGOVACA UOČI PRVOG MAJA: Nezadovoljni smo položajem u društvu
.
Prioritet svake vlasti trebao bi biti uunaprijeđenje poslovanja privrednicima, privlačenje stranih investitora i novog i boljeg ambijenta za radnike.
U priči toga ima, u praksi nedovoljno. Vrijedi li slaviti Praznik rada kada se u našoj zemlji idalje dešava svakodnevna diskriminacija na poslu.
Iz sindikata trgovaca poručuju da su nezadovoljni svojim položajem u društvu. Sutra će rano ujutro izaći na proteste ispred zgrade Parlamentarne skupštine i tražiti bolje uslove rada, prenosi Hayat