OSJEĆAM SE UŽASNO, IGRAO SAM KATASTROFALNO, NISAM RASPOLOŽEN ZA PRIČU: Nikada u karijeri Novak nije održao ovakvu konferenciju!

Sport
OSJEĆAM SE UŽASNO, IGRAO SAM KATASTROFALNO, NISAM RASPOLOŽEN ZA PRIČU: Nikada u karijeri Novak nije održao ovakvu konferenciju!
,

Raritet, cijeli transkript konferencije za medije poslije poraza od Musetija u nekoliko redova.

Nikada kraća niti manje sadržajna bila je konferencija za medije Novaka Đokovića poslije poraza od Musetija. Prenosimo vam je u cijelosti, od riječi do riječi... Sve je trajalo samo 2 minuta i 32 sekunde.

Pitanje: „Novače na momente je vaša igra bila dobra, a na momente ne. Kako se osjećate u vezi toga sada?

Novak: „Osjećam se užasno poslije ovakvog meča. Ipak, želim da čestitam svom protivniku jer je ostao čvrst u važnim trenucima, i to je sve što mogu da kažem!“

Pitanje: „Da li možete da kažete nešto o ...“

Novak: „Ne mogu ništa da vam kažem. Fizički sam u dobrom stanju, ako na to mislite. Čestitke protivniku, a ja idem dalje...“

Pitanje: „Da li ste ovog jutra osetili da ćete imati „težak dan na poslu“, prije nego što ste izašli na teren?“

Novak: „Uvijek se nadate da ćete imati dobar dan na poslu. I pored toga sam znao da ne igram na željenom nivou, a da je on podigao formu i da će meč biti težak...“

Pitanje: „Monako nije turnir na kome bilježite uspjjehe u posljednje vrijeme. Da li je u svjetlu toga osjećaj da se ono što se desilo danas, katastrofa, ili ...?“

Novak: „Ne, ovo nije katastrofa ali se svakako loše osjećam poslije izgubljenog meča, i to je to. Ponavljam sve čestitke protivniku – i idemo dalje.“

Pitanje: „Da li znate šta ćete raditi sedam dana od danas?“

Novak: „Da, igraću u Banjaluci.“

Pitanje: „Novače, dobro vas poznajemo. Početak sezone je bio veoma dobar, a sada, ovo...?“

Novak: „Tačno, ali sam veoma razočaran ovim ishodom i radije ne bih više govorio.“

Pitanje na srpskom (Sport Klub): „Novače, činilo se da su se okolne planine sručile na vas u ovom meču...“

Novak: „Ne znam šta da kažem... Uvijek je gorak ukus u ustima poslije poraza. Čestitke njemu, ali je moja igra bila katastrofalna, i nisam raspoložen da pričam duže od ovoga.“

Pitanje: „Da li u ovome možemo da vidimo ipak nešto dobro što će uticati na ostatak sezone?“

Novak: „Pa...Nadajmo se najboljem.“

Kraj konferencije za medije

 

Novo