ČOVJEK U CENTRU ZAGREBA UKRAO TRAMVAJ, A ONO STO JE POSLIJE URADIO JE APSOLUTNI HIT: Policija još uvijek nije locirala tramvajdžiju!

Zanimljivosti
ČOVJEK U CENTRU ZAGREBA UKRAO TRAMVAJ, A ONO STO JE POSLIJE URADIO JE APSOLUTNI HIT: Policija još uvijek nije locirala tramvajdžiju!
U Zagrebu u četvrtak uveče oko 23 sata nepoznata osoba iz remize na zagrebačkoj Ljubljanici ukrala ZET-ov tramvaj i provozala ga po gradu.

U Zagrebu u četvrtak uveče oko 23 sata nepoznata osoba iz remize na zagrebačkoj Ljubljanici ukrala ZET-ov tramvaj i provozala ga po gradu.

Iz ZET-a su saopšili da su tramvaj pronašli kod Tratinske ulice.

"Sinoć nešto prije 23 časa, nepoznati počinioci na trešnjevačkoj remizi otuđio je niskopodni tramvaj koji je bio pripremljen za izlaz u saobraćaj i odvezao ga u smjeru istoka do Tratinske ulice, gdje je napustio vozilo i otišao u nepoznatom smjeru", rekli su za Index.hr iz ZET-a.

Počinilac je, nakon što je napustio tramvaj, pobjegao, a o svemu je obaviještena policija. Tokom krađe u tramvaju nije bilo putnika, u incidentu niko nije povrijeđen, vozilo nije oštećeno.

Policija sada traga za osobom koja je ukrala tramvaj i preuzela je snimak sa videonadzorne kamere. ZET je takođe pokrenuo internu istragu.

Kurir.rs/Klix.ba/Index.hr

Novo