UŽASNE VIJESTI: Tokom utakmice dva igrača poginula, dva u teškom stanju nakon udara groma
.
Dvojica fudbalera su poginula nakon što ih je udario grom tokom prijateljske utakmice u oblasti Manjansi, u kenijskom okrug Kisi.
Jedan stradali u ovom tragičnom događajuje igrao za ekipu Manjansi, a drugi za Giančore.
Ovu informaciju za "Citizen Digital" potvrdili su iz Fudbalskog saveza Kenije.
Inače, još dva igrača su u teškom stanju i oni su prebačeni u bolnicu.