Gradonačelnica Karić: Od danas je Vijećnica potpuno u vlasništvu Grada Sarajeva

Vijesti
Gradonačelnica Karić: Od danas je Vijećnica potpuno u vlasništvu Grada Sarajeva
Gradonačelnica Sarajeva Benjamina Karić je objavila da je od danas Vijećnica 1/1 u potpunosti u vlasništvu Grada Sarajeva, te je poručila kako je tim činom osiguran opstanak institucije Grada.

Gradonačelnica Sarajeva Benjamina Karić je objavila da je od danas Vijećnica 1/1 u potpunosti u vlasništvu Grada Sarajeva, te je poručila kako je tim činom osiguran opstanak institucije Grada.

“Nakon više od 30 godina borbe i rasprave, ovo je najveća pravna pobjeda za naš grad. Nakon zgrade DPO-a na Skenderiji, vlasnici smo i najljepše građevine u Bosni i Hercegovini. Ovim činom smo osigurali opstanak institucije Grada”, napisala je Karić na Facebooku uz objavljenu fotografiju Zemljišnoknjižnog izvatka.

Zahvalila je pravobranilaštvu Grada Sarajeva, pravobraniocu Admiru Jusufbegoviću na radu, znanju i uloženom trudu.

“Vraćamo našem gradu ono što mu pripada”, poručila je Karić.

Novo