MNOGI GLEDAJU U NEVJERICI, ZAR ON? Šokantna objava Karima Benzeme nakon što je Messi primio nagradu!

Fudbal
MNOGI GLEDAJU U NEVJERICI, ZAR ON? Šokantna objava Karima Benzeme nakon što je Messi primio nagradu!
,

Karim Benzema nije bio prisutan na ceremoniji dodjele nagrade The Best, ali je svejedno uspio da privuće pažnju na sebe. 

Lionel Messi je po drugi put u karijeri dobio nagradu The Best, odnosno proglašem je najboljim igračem svijeta po izboru FIFA-e.

Glavni konkurenti sjajnom Argentincu su bili Karim Benzema i Kylian Mbappe. Messijev saigrač je prisustvao svečanosti, dok je kapiten Reala bio odsutan.

Na kraju je pobjedu odnio Messi sa ukupno 52 boda, Mbappe je zaostao osam bodova, a Benzema je bio četvrti sa 34 boda.

Neposredno nakon što je Messi dobio nagradu i održao govor Benzema se oglasio putem društvenih mreža i mnogi su ostali u čudu zbog njegove objave.

Naime, odlični golgeter je objavio video jednog vozača koji priča nerazgovjetno na francuskom jeziku uz poruku "Laku noć".

Možda je to na neki način i bila Benzemina poruka koliko ga zapravo boli briga što nije proglašen najboljim na svijetu po izboru FIFA-e.

U rasponu od nekoliko mjeseci Benzemina situacija se totalno promijenila. U oktobru je osvojio Zlatnu loptu, a nakon toga je poslije određenih smicalica napustio reprezentaciju Francuske.

Svjestan šta su mu uradili odlučio je da se oprosti od Trikolora, a izgleda da je nešto zamjerio i FIFA-i pa je uslijedila ovakva reakcija.

Benzema svakako nije ni prvi ni posljednji koji je "ignorisao" dodjelu nagrada jer je od ranije znao da neće biti pobjednik. Prije njega je to znao raditi i Cristiano Ronaldo.

Inače, niko od predstavnika Reala koji su bili u konkurenciji za individualne nagrade ili tim sezone se nije pojavio na ceremoniji u Parizu.

Novo