Kolinda sinoć došla na utakmicu PSG-a i Bayerna: SVI SU GLEDALI ŠTA JOJ PIŠE NA MAJICI - OVO JOJ NE PRILIČI

Sport
Kolinda sinoć došla na utakmicu PSG-a i Bayerna: SVI SU GLEDALI ŠTA JOJ PIŠE NA MAJICI - OVO JOJ NE PRILIČI
Bivša  hrvatska predsjednica Kolinda Grabar Kitarović sinoć na Instagramu je objavila da s tribina prati osminu finala Lige prvaka.

Bivša  hrvatska predsjednica Kolinda Grabar Kitarović sinoć na Instagramu je objavila da s tribina prati osminu finala Lige prvaka.

Pozirala je na tribinama, a za utakmicu je obukla majicu na kojoj piše: "Na Parku Prinčeva ja sam kraljica".

Međutim, komentari na hrvatskim portalima su oštri:

- I ova i ovakva je hrvatima obećavala malu švicarsku i velika većina joj je vjerovala.sad ih sprda,nisu bolje niti zaslužili

- I to je nama bila predsjednica? Čestitam na inteligenciji onih koji su je birali. Znam da će sad reć da je bilo iz zaje.ancije.

 - kriza srednjih godina...

Novo