Biden tek treba da dogovori vrijeme i mjesto razgovora s Putinom

Svijet
Biden tek treba da dogovori vrijeme i mjesto razgovora s Putinom
Američki predsjednik Joe Biden tek treba da dogovori vrijeme i mjesto novih razgovora s ruskim predsjednikom Vladimirom Putinom, izjavila je glasnogovornica Bijele kuče Jen Psaki u četvrtak.

Američki predsjednik Joe Biden tek treba da dogovori vrijeme i mjesto novih razgovora s ruskim predsjednikom Vladimirom Putinom, izjavila je glasnogovornica Bijele kuće Jen Psaki u četvrtak.

Psaki je također odbacila kritike koje je Putin danas iznio da su SAD i njihovi saveznici agresori u rusko-ukrajinskoj eskalaciji napetosti na granicama dvije zemlje.

- Činjenice jasno pokazuju da je jedina agresija koju uočavamo na granici Rusije i Ukrajine vojno gomilanje Rusije i ratoborna retorika ruskog čelnika – izjavila je Psaki, prenosi Reuters.

Novo