BIO JE MRŠAVI PLAVUŠAN 2004. GODINE NA EUROSONGU, A DANAS JE NABILDAN I ĆELAV: Deen doživio žestoku transformaciju, EVO KAKO SADA IZGLEDA
Bosanski pop pjevač Fuad Backović Deen, koji je dva puta predstavljao Bosnu i Hercegovinu na Evroviziji - 2004. godine u Istanbulu sa pjesmom "In the disco", kada je osvojio deveto mjesto, i 2016. godine u Stokholmu sa pjesmom "Ljubav je", kada nije uspio da se plasira u finale, danas izgleda potpuno drugačije nego na početku karijere.
Deen se, naime, posljednjih godina ne pojavljuje često u domaćim medijima, ali se i dalje bavi muzikom.
Međutim, kada je riječ o fizičkom izgledu doživio je veliku transformaciju.
Sada je ćelav i nabildovan, ni nalik onom pevaču koji je simpatično đuskao na sceni "Evrovizije"
On danas, sudeći po fotografijama koje objavljuje na Instagramu, uživa u skupim putovanjima, trenira i provodi se.
Deen je započeo pjevačku karijeru u grupi "Seven up" tokom devedestih godina, a početkom ovog vijeka otisnuo se u solo vode. Njegovu karijeru obilježilo je učešče na "Evroviziji" 2004. godine. Osim dobrom pjesmom i energičnim nastupom Deen je privukao pažnju i specifičnim izgledom i stajlingom.
(novi.ba/Srbijadanas)