STIŽE PRINOVA! ANA SEVIĆ PODIJELILA RADOSNE VIJESTI, DANIJEL ŽELI JOŠ DJECE: Otkrila kako je Lorena reagovala, PRESLATKO
Ana Sević je ove godine obilježila prvi Vaskrs sa kćerkicom Senom, a, kako sama ističe, nada se da će u narednim godinama ovaj praznik proteći u društvu još djece.
-Hvala dragom Bogu što mi je podario tako divnu i mirnu djecu. Obje su zlatne i nemam s njima baš nikakvih problema. Baš bih mogla još petoro da rodim, samo da budu tako dobre kao moje kćerke. Danijel i ja smo razgovarali i oboje želimo veliku porodicu. I njegov otac nas nagovara da imamo što više djece - ispričala je pevačica za Informer.
- Kada je prvi put ugledala mlađu sestru, Lorena je rekla: "Mama, ti rađaš najljepšu djecu." Nije mi važno da li će mi treće dete biti muško ili žensko, bitno je samo da bude zdravo. Znam da će mi Danijel pomagati oko svega, kao što mi je sada podrška oko Sene i Lorene.
- Od kada su se rodile Lorena i Sena, Vaskrs ima neku posebnu radost. Ovo je prvi put da ga proslavljamo sa Senom i sigurna sam da će uživati jer nam je cela kuća ukrašena. Lorena je prava umetnička duša i pomaže mi oko farbanja jaja. Na ćerke sam prenela svoju ljubav prema Vaskrsu, jer je to moj omiljeni praznik - dodala je Ana.
Izvor:Puls