BOJANA RODIĆ I MIRKO ŠIJAN OTKRILI SPOL BEBE: Evo i kako će bebi dati ime, VELIKA SREĆA, NE DOLAZE SEBI
Ponosna tetka se raduje što će njen brat dobiti dijete
Mirko Šijan i Bojana Rodić nedavno su saznali da će dobiti sina, a ponosna tetka, Mirkova polusestra, pjevačica Jelena Vučković oglasila se ovim povodom.
Naime, Jelena je na svom Instagram nalogu objavila fotografiju Mirka i Bojane i uputila im snažnu poruku.
- Mnogo sam sretna, biću ponosna tetka jednog dječaka - napisala je pjevačica i uz objavu dodala emotikone anđela.
foto: Printscreen
Inače, kada su saznale da je Bojana u drugom stanju, Mirkove sestre, Jelena i Zorana Šijan, slavile su zajedno što će uskoro postati tetke.
- Mi slavimo, došla je i Zorana u Valjevo, toliko smo srećni. To je prva beba u našoj porodici. Presretna sam i zbog Bojane i zbog Mirka i stvarno imamo divnu snajku, jedva čekamo - rekla je tada Jelena.
Podsjetimo, ranije se nagađalo da će Bojana i Mirko, ako dobiju dječaka, naslejdniku dati ime Zoran, po Mirkovom pokojnom ocu Zoranu Šijanu, međutim na početku Bojanine trudnoće budući tata nije htio da priča o imenu dok ne vidi da je sa bebom sve super.
- Dok ne vidim da je to sve u redu i kako treba, ne pričam na tu temu, poslije ćemo lako oko imena. Normalno, prvenstveno je bitno da dijete bude živo i zdravo, a oko svega ćemo vidjeti kada budemo sigurni da je sve kako treba - rekao je Šijan tom prilikom.
(telegraf.rs)