JELENA KARLEUŠA OVAKO OBUČENA DOŠLA NA SNIMANJE ZVEZDE GRANDA: Svi su gledali u njene čizme, platila ih je BOGATSTVO (FOTO)

Show
JELENA KARLEUŠA OVAKO OBUČENA DOŠLA NA SNIMANJE ZVEZDE GRANDA: Svi su gledali u njene čizme, platila ih je BOGATSTVO (FOTO)
.

Nakon duže pauze danas je, u ponedeljak 18. januara, nastavljeno snimanje "Zvezda Granda" i dobro poznat žiri ponovo se okupio u studiju na Košutnjaku.

Posljednja je stigla pop zvijezda Jelena Karleuša koja je očigledno kasnila zbog dileme "šta obući", a odlučila se za smjelu kombinaciju, naročito na niskim temperaturama.

Naime, ona je ponijela teksas suknjicu i kratku jaknu istog dezena, koja je otkrila trbušnjake koji su sve vidljiviji.

Na nogama je imala bijele čizme do koljena, sa visokom potpeticom, pa je ulazak u studio zbog snijega i leda bio prilično nezgodan.

izvor:Telegraf
 

Novo