Azerbejdžanci slave na ulicama: Karabah je naš

Aktuelno
Azerbejdžanci slave na ulicama: Karabah je naš
.

Nakon sporazuma s Armenijom o okončanju sukoba u Nagorno-Karabahu građani Azerbejdžana izašli su na ulice kako bi proslavili za njih veliki uspjeh.


Dok u Armeniji bukte neredi i nezadovoljstvo zbog sporazuma, Azerbejdžanci su izašli na ulice i proslavili, za njihov narod, historijsku pobjedu.

Mnogi od njih nosili su pored zastava Azerbejdžana i zastave Turske te su poručili kako su te dvije države bratske.

 

Novo