EVO KOJE ĆE PREZIME UZETI BOGDANA NAKON UDAJE ZA VELJKA: Živjet će u kući Ražnatovića, a OVO ĆE JOJ PISATI U DOKUMENTIMA!

Show
EVO KOJE ĆE PREZIME UZETI BOGDANA NAKON UDAJE ZA VELJKA: Živjet će u kući Ražnatovića, a OVO ĆE JOJ PISATI U DOKUMENTIMA!
.

Mladi bokser Veljko Ražnatović i njegova trudna izabranica Bogdana Rodić sutra će stati na "ludi kamen", a zbog ovog čina njihove porodice su veoma uzbuđene i vrše posljednje pripeme za veliki dan.

Mama Bogdane Rodić priznaje da će kćerkinu udaju doživeti veoma emotivno.

- Držimo se dobro za sada, još ne plačemo. U nedelju će srce da nam iskoči i suze će vjerovatno same da teku od radosti što je naša Bogdana pronašla sreću, ali i što zvanično odlazi iz naše kuće - otkriva majka Veljkove izabranice i dodaje da za Veljka i njegovu porodicu, koji sutra dolaze po mladu u njen rodni Titel, pripremaju posebno posluženje.

- Spremamo meze, pitu, pečenje da ugostimo zeta i prijatelje. Bogdanine obe bake pomažu oko priprema - ispričala je ona.

Buduća nevjesta uzeće muževljevo prezime,te će ubuduće u dokumentima biti Ražnatović.

- Bogdanu već odavno svi iz okruženja zovu gospođa Ražnatović. Počelo je iz zezanja, ali postalo je stvarno još od kada je počela da živi u vili kod Cece -otkriva jedna od najboljih drugaica Veljkove mlade.

Novo