HOROR U SRBIJI, SAŠA PUCAO SEBI U GLAVU: Kod sebe ostavio oproštajnu poruku, VELIKA TUGA! Aktuelno 20.11.19. 20:07 HOROR U SRBIJI, SAŠA PUCAO SEBI U GLAVU: Kod sebe ostavio oproštajnu poruku, VELIKA TUGA! . Saša Vasić star 41 godinu izvršio je samoubistvo u selu Veliko polje kod Obrenovca. Vasić je na seoskom groblju na grobnom mjestu pucao iz pištolja sebi u glavu. Pištolj je pronađen pored tijela čovjeka.
Aktuelno Prije 1 dan Bolnice preopterećene zbog toplotnog vala koji se kreće prema istoku Evrope Saznaj više
Aktuelno Prije 1 dan INZ: Visoke temperature mogu ugroziti zdravlje, pridržavati se mjera zaštite Saznaj više
Aktuelno Prije 1 dan Sezonski putnički voz između Sarajeva i Ploča jutros počeo saobraćati Saznaj više