NJEN NOVI DEČKO JE RUS?! CECA VIŠE NEĆE DA KRIJE, PROGOVORILA O NOVOJ LJUBAVI: Ostali su u ŠOKU kad je ovo rekla!

Show
NJEN NOVI DEČKO JE RUS?! CECA VIŠE NEĆE DA KRIJE, PROGOVORILA O NOVOJ LJUBAVI: Ostali su u ŠOKU kad je ovo rekla!
.

Ceca Ražnatović je nekoliko puta putovala u Rusiju, pa su se njeni fanovi pitali da li je folk diva tamo našla novog dečka. Pjevačica napominje da nikad ne bi mogla da bude u vezi sa strancem i da njen partner mora da bude isključivo Srbin.

- Bila sam u Moskvi dva-tri puta. Nisam išla kod Putina, već zbog nekih drugih mojih stvari... - pokušala je Ceca da ostane tajnovita, a onda se otvorila:

- Nemam namjeru da se selim odavde, niti me interesuju stranci. Očekujem da se zaljubim u svojoj zemlji, u našeg čovjeka, ovdje! Ja sam lokal patriota.

Uostalom, zašto moram da se zaljubim, šta mi fali ovako?!

Podsjećamo, Ceca je javnosti predstavila samo jednog dečka - manekena Vladimira Cvetkovića Cveleta, s kojim se zabavljala tokom 2010. godine. Poslije Arkana nije željela da ponovo stane pred oltar.

- Ma ne planiram da se udajem, ne pada mi na pamet da to radim ponovo! Nije taj papir presudna stvar za sreću i emotivnu ispunjenost - rekla je Ceca.

(Informer.rs)

Novo