EVO ZAŠTO MARKO NIJE OTIŠAO U MAKEDONIJU SA LUNOM NA NJEN PRVI NASTUP: Njegovo odsustvo je sve iznenadilo!

Show
EVO ZAŠTO MARKO NIJE OTIŠAO U MAKEDONIJU SA LUNOM NA NJEN PRVI NASTUP: Njegovo odsustvo je sve iznenadilo!
.

Miljković dobio važan zadatak od Lune.

Novopečena pjevačica i pobjednica ''Zadruge 2'' Luna Đogani nije krila uzbuđenje povodom svog prvog nastupa, kao ni njena majka Anabela koja je kćerku na binu ispratila zdravicom i okružena prijateljima. Međutim, mnogi su se iznenadili kada su shvatili da njen dečko Marko Miljković nije pored nje.

Foto:Alo.rs

- Dragi moji, vidimo se u Makedoniji, u Strumici! Ovo je moj prvi nastup! Pozdrav za moju ekipu! Ćao! - pozdravila je ona sve, a Marka nije bilo nigdje na vidiku.

Pobjednica "Zadruge 2" brzo je objasnila da je Marku zadat važan zadatak - čuvanje njenog kućnog ljubimca dok je ona na putu, te iz tog razloga, Miljković u Makedoniju nije ni pošao.

- Nije tu fizički, ali povezani smo... čuva mi moje čedo malo - poručila je Luna putem društvene mreže Instagram.

Foto:Printscreen Instagram

Takođe, na pomenutoj društvenoj mreži, nastup Đoganijeve sve je o čemu se priča. Osim svog prvjenca, pjevala je i dosta hitova svojih koleginica, ali i poznate majke.

- Šta da vam kažem? Osim da sam preponosna na sebe, na svoj tim, na sve ljude koju su učestvovali u ovome, a najviše hvala vama. Ljudi moji, koji ste me dočekali kao kraljicu i uživala sam da se zabavljam sa vama! Hvala Makedonci - poručila je Luna putem društvene mreže instagram.

Foto:Printscreen Instagram

Novi.ba/Pink.rs

Novo