Problemi za pjevačicu: SPLIĆANI PROTIV KONCERTA MAYE BEROVIĆ

Show
Problemi za pjevačicu: SPLIĆANI PROTIV KONCERTA MAYE BEROVIĆ
Split je opet podijeljen, a razlog za to je turbofolk pjevačica Maya Berović.

Split je opet podijeljen, a razlog za to je turbofolk pjevačica Maya Berović.  Dok ona za sutra najavljuje koncertni spektakl u Spaladium Areni, Splićani dijele se na one koji se zgražaju što je izazvala toliki interes i one koji kupuju karte i planiraju svoju subotu na turbofolk koncertu. 

Mayin koncert u Splitu mjesecima izaziva osuđujuće komentare po društvenim mrežama, čak i nekih javnosti relativno poznatih osoba.

Muzičar Max Hozić dodao je, pak, da mu je draže slušati stado koza kako mekeće. Iako splitsku Arenu srbijanski turbofolk pjevači redovno pune, Dalmatinci se i dalje čude kako je to moguće. 

Najprije ju je napunio Boban Rajović, a potom je neko zaključio da se tu može održati dvodnevni turbofolk spektakl ‘Ringišpil’. Pokazalo se da je bio u krivu jer je drugi dan festivala završio više praznom nego punom Arenom. S druge strane, oni kojima ne smeta Mayin koncert u Splitu ne pišu baš statuse po Facebooku, već kupuju karte i nabijaju joj preglede spotova na YouTubeu. 

Karijera 31-godišnje Maye, rođene u BiH, traje 12 godina, ali pravi uspon doživjela je 2014., kad je počela sarađivati s bosanskim reperima Jalom Bratom i Bubom Corellijem.  Krajem prošle godine u beogradskoj je Štark Areni okupila 20.000 fanova. 

Kako su u to vrijeme pisali srbijanski mediji, jedina je nakon Jennifer Lopez i Beyonce koja je uspjela za mjesec rasprodati Arenu. 

Novo