TRAGEDIJA! Policajac poginuo na obilaznici: Udario je motorom u ogradu i odletio u jarak, odmah su dotrčali do njega, ali nije mu bilo spasa
.
Udario je motorom u ogradu i odletio u jarak. Kolege su odmah dotrčali do njega i nazvali su hitnu, rekao nam je čitatelj. Policija obavlja očevid, a promet se odvija obilazno preko čvora Zaprešić.
Na čvoru Jankomir na izlazu Zagreb-zapad danas oko 19.15 sati poginuo je policajac koji je s kolegama bio u pratnji pravosudnoj policiji.
- Udario je motorom u ogradu i odletio u jarak. Kolege su odmah dotrčali do njega i nazvali su hitnu - rekao nam je čitatelj. Više detalja o nesreći će se znati nakon što policija obavi očevid.
O nesreći je izvijestio i HAK koji javlja kako je na čvoru 3 - Jankomir zatvoren za sav promet izlaz za Zagreb zapad u smjeru Bregane. Promet se odvija obilazno preko čvora Zaprešić.