DRAMA U SARAJEVU! Elvina i Izabelu izbacili iz kuće! Kadra plakao kao malo dijete, ove detalje niko nije znao!

Show
DRAMA U SARAJEVU! Elvina i Izabelu izbacili iz kuće! Kadra plakao kao malo dijete, ove detalje niko nije znao!
.

Elvin Kadrić Kadra sinoć je napustio "Parove" zajedno sa svojom djevojkom Izabelom Alijoski.

Oni se nalaze u Sarajevu, gdje ih je ugostila Elvinova baka Safete koja ih je gostoprimljivo dočekala u svoju kuću.

Najveći problem je nastao kada je su otišli kod Kadrine nane Šahe koja se nimalo nije složila sa Elvinovim izborom.


- Poznato je da se Safeta i ja često sukobimo. Za razliku od nje, ja ne podržavam Izabelu. Ne volim osobe koje podilaze! Meni se ne sviđa Izabelino ponašanje, što naskače na Elvina! Nikad se ne zna, možda ću vremenom promijeniti mišljenje - rekla je ona.

No, niko od nije znao šta je prava istina! Elvin i Izabela su izbačeni iz njene kuće.


- Svi su srećni što su Elvin i Izabela došli u Sarajevo, no kada su otišli kod nane Šahe nastao je problem. Ona nije bila naročito gostoljubljiva te im je rekla da ne može da ih primi u kući - započela je priču Šahina komšinica za portal "Alo.rs" i dodala:


- Elvin nije mogao da vjeruje šta se dešava i rekao je da želi da razgovara sa njom. Ona je rekla da Izabelu očima ne može da gleda i da joj se maknu sa kućnog praga. E tada je Kadra krenuo da pušta suze, koje su išle jedna za drugom. Izabela je takođe bila vidna p otresena, ali u tom trenutku ništa nije rekla. Samo je spustila glavu - ispričala je za portal "Alo.rs" Šahina komšinica.

Po svemu sudeći, ovo je bio i ncident između bake i unuka. Da li će Šaha moći da mu oprosti to što je sa Izabelom, vrijeme će pokazati.

Novo