KAD ĆE SE DODIK UHAPSITI, GDJE OVO IMA: Stanivuković uputio oštru poruku Lukaču

Bosna i Hercegovina
KAD ĆE SE DODIK UHAPSITI, GDJE OVO IMA: Stanivuković uputio oštru poruku Lukaču
.

Da li će ministar Lukač reagovati na najave člana Predsjedništva BiH Milorada Dodika da će pozvati građane da izbace zaposlene u tužilaštvu iz kancelarija?

Da li bi i u tom slučaju Lukač poslao silu kakvu je prije dva dana poslao na građane Banjaluke ili bi u ovom starom maniru koristio mjerilo ‘dobro je kad mi bijemo’, pitao je predsjednik Gradskog odbora PDP-a Banjaluka i narodni poslanik Draško Stanivuković, piše portal "Srpskainfo".

Dodaje da je tužilaštvo nesposobno i korumpirano i ni u kom slučaju ne brani njihov nerad, te i iz tih razloga podržava proteste ispred tužilaštva.

"Ali gdje u demokratskom svijetu postoji da predsjednik, u ovom slučaju član Predsjedništva, može da prijeti izbacivanjem iz kancelarija zaposlenima u institucijama? Da li će Lukač u tom slučaju bar jednom narediti da se hapsi Dodik, da ga tuku ga i drže u ćeliji 22 sata, kao što su mene", upitao je Stanivuković.

Dodaje da je po njihovim bolesnim aršinima, gdje je pomisao na čvoku nekome teža od prolivene kr.vi nekoga drugog, očigledno su i mirni protesti građana daleko opasniji od ovakvih najava nekoga ko u svojoj šaci drži to isto tužilaštvo.

U OVOJ LUKSUZNOJ VILI ŽIVI DRAŠKO STANIVUKOVIĆ: Vrijedi nekoliko MILIONA, a tek kad vidite unutrašnjost (VIDEO)

Novo