ŠTA SE OVO SPREMA? OKLOPNA VOZILA STIGLA U BANJALUKU, SVE SE TRESE: Hitno upozorenje, budite spremni! (VIDEO)
Davor Dragičević najavio je u nedjelju u 18 sati veliki skup u Banjaluci, a danas će u 18 sati biti održana protestna šetnja.
Zanimljivo je kako je novinar Slobodan Vasković na svom blogu prije nekoliko sati objavio kako su danas u Banjaluku pristigla i oklopna vozila.
"Oklopna vozila stigla u Banjaluku - Zašto?!", napisao je Vasković.
Iako su građani bili vidno uznemireni, Iz MUP Republike Srpske objašnjavaju da su vozila dio priprema za obilježavanje predstojećeg Dana Republike, te da nemaju veze sa skupom koji se održava u Banjaluci u 18 sati.
"Uradili ste gore nego Goebels, pod vašim vođom ili voždom. Pripadnici MUP-a RS su usm*tili studenta od 21 godinu, nećete se izvući, a ti Burle treniraj pred Tužilaštvom s nama nećeš, to će tebi vrlo brzo trebati, a novogodišinjeg slavlja neće biti, mi ćemo biti na trgu i odbrojavati, za sretniju 2019. godinu", kazao je Davor danas.
Inače, Dodik je danas ponovo napao Dragičevića, kazavši kako je on odavno u političkim vodama.
"Očigledno je, i treba svima biti jasno, da ovdje nije priča o pravdi i istini. Dragičević je odavno u političkim vodama. Njemu je važnije da se sastane sa Željkom Komšićem da pokušaju napraviti neku antirepubličku aktivnost nego da prihvate pruženu ruku Aleksandra Vučića, koji ima puno razumijevanje da podrži upravo proces traženja istine i pravde", smatra Dodik, prenosi Tanjug.